ANNONSØRINNHOLD FRA STORMER MARINE

Stormer Marine med kampanje på utvalgte modeller fra Linge-Design

Stormer Marine produserer og selger båtene Musling 430, Vesling 490 og Sportling 610, fra Linge-Design. Båtene har dyp V-bunnskonstruksjon og sterkt påkostet produksjon med blant annet generøse skroglaminater. Det resulterer i meget gode sjøbåter med potente farstegenskaper. Denne kombinasjonen er båtene relativt alene om i sitt segment. I tillegg har Musling og Vesling vannballast-tunnel, som bidrar til ekstra stødig båt i sakte fart og når båten ligger stille. Båtene har funksjonelle og brukervennlige innredninger uten unødvendige elementer, og helt uten design basert på mote og trender. Båtenes motebestandige design holder seg derfor godt over tid, uavhengig av hvilke trender som råder. Se båtene her.

Kampanje

Vi har nå kampanje på utvalgte modeller som tilbys til gunstige priser. Båtene i kampanjen er Musling 430 Classic/S, Vesling 490 Jeep/Basic Pluss, Sportling 610 Cruiser og Sportling 610 Jeep. Båtene produseres i Norge hos anerkjent støperi, og den nevnte påkostede produksjonen gjør båtene spesielle. De tilbys til svært konkurransedyktige priser. Med kampanjen på de utvalgte modellene i tillegg dette, blir de prismessig enda gunstigere. Samtidig får du en båt av god kvalitet og er med på å støtte en av få norske båtprodusenter som fremdeles bygger båter i Norge. Du støtter da en stolt norsk båtbyggertradisjon, og alle våre underleverandører holder også til i Norge.

Sportling 610 Cruiser, kampanje. Priseksempel kr  590 000,– med 115 hk motor. Lekkert blågrønt skrog med hvit innerliner/overdel. En meget smakfull kombinasjon som sammen med hvitt bunnstoff ser meget bra ut og gir et eksklusivt preg. Sportling 610 Cruiser er en allsidig og tidløs daycruise. Klassisk design kombinert med moderne detaljer gir en unik og lekker båt. Praktisk innredning og med et svært effektivt skrog som sørger for sjøegenskaper i særklasse. Båten kan selges med eller uten motor.

Sportling 610 Cruiser

Sportling 610 Jeep (2023), kampanje. Pris kr 490 000,– med 150 hk Mercury. Vi selger vår visningsbåt som kun har vært benyttet for visning på land. Båten har kun vært en kort tur på sjøen for fotografering og propelltesting, og motor har kun gått en time. Helhvit båt med lekre detaljer i sort og grått. Sportling 610 Jeep er en 20 fots praktisk og funksjonell skjærgårdsjeep der klassisk design møter moderne elementer. Design med personlighet og egenart.

Sportling 610 Jeep
Sportling 610 Jeep

Vesling 490 Jeep og 490 Basic Pluss, kampanje. Priseksempel med 50 hk motor er kr  267 900,– og 256 500,–. Praktisk, enkel og linjelekker båt med suverene egenskaper og lekkert minimalistisk design. Gjennomprøvd skrogkonstruksjon. Hvit farge. Båtene kan selges med eller uten motor.

Vesling 490 Jeep
Vesling 490 Basic Pluss

Musling 430 Classic og 430 S, kampanje. Priseksempel med konsoll og 30 hk motor er kr  169 000,– Praktisk hytte og bruksbåt, fin til fiske og vannsport. Enkel og funksjonell innredning gjør den praktisk og lettbrukt. Dyp V-bunnskonstruksjon, få eller ingen direkte konkurrenter i sitt segment. Hvit farge (430 S finnes også i blågrønn og grå i tillegg til hvit) Vi har også en visningsbåt 430 Classic tilgjengelig. Ta kontakt for info.

Musling 430 Classic
Musling 430 S

Forut for sin tid

Jan Herman Linge var forut for sin tid i sitt virke som båtkonstruktør. Det gjør at båtene fremdeles er blant de båter med mest moderne velkjørende undervanns-skrog. Selve designet er klassisk og minimalistisk, ispedd moderne og innovative elementer designet av Stormer marine AS. 

Ta kontakt for visning av båt

Ønsker du visning av båtene? Ønsker du priser med andre motorstørrelser eller har du andre spørsmål? Ta kontakt for en hyggelig båtprat.

stormermarine.no
post@stormermarine.no
Tlf: 970 33 832
Stormer Marine AS